All for Joomla All for Webmasters

ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГ ЧЕРКАСИ

Інтернет-маркетинг – це дії, направлені на просування товарів і послуг в інтернеті. Основна ціль інтернет маркетингу – перетворити відвідувачів сайту в покупців і збільшити прибуток.

ЩО ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ МАРКЕТИНГ?

CEO ЧЕРКАСИ

SEO (Search Engine Optimization, пошукова оптимізація) – це всебічний розвиток і просування сайту для його виходу на перші позиції в результатах видачі пошукових систем (SERPs)

Докладніше

SMM ЧЕРКАСИ

SMM спеціаліст займається просуванням бренду, компанії, заходами в соціальних мережах. Таке просування підходить будь-якому бізнесу, оскільки будь-які цільові аудиторії проводять в них більшу частину дня.

Докладніше

ТАРГЕТИНГ ЧЕРКАСИ

Таргетинг – це один з механізмів маркетингу, який дозволяє з усіх користувачів в інтернеті виділити цільову аудиторію за певними критеріями (наприклад, за віком, місцем проживання, статевої приналежності).

Докладніше

РОЗСИЛКИ ЧЕРКАСИ

Ви можете об’єднати свою всю аудиторію і створити групу групу розсилки. Це буде єдиний сервіс, який буде працювати винятково через електронну пошту.

Докладніше

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА ЧЕРКАСИ

Контекстна реклама – це вид онлайн-просування, при якому оголошення показується в залежності від контенту сторінки або запиту, введеного в пошуковій системі.

Докладніше

ЧИ ГОТОВІ ВИ ПОЛІПШИТИ ПОЗИЦІЇ В ІНТЕРНЕТІ?

Аналіз і Аудит

Успіх стратегії інтернет-маркетингу заснований на знанні вашого становища в цифровому-просторі

Технічний Аудит сайту

Оцінка показників індексації, доступності, якості архітектури сайту, аналіз ключових слів, аналіз посилань, оптимізація для моб. пристроїв.

Аудит пошукового маркетингу

Перевірка ключових слів, показників якості, Click-Through Rate (CTR), якості текстових оголошень, оптимізації цільових сторінок, оцінка активності аккаунта і витрат.

Аудит Соціальних медіа

Оцінка маркетингу соціальних медіа, активності профілю, зовнішнього вигляду, часу відгуку.

Ми на зв`язку